Araç İçin Gerekli Uygulamalar
Araç İçin Gerekli Uygulamalar

Araç İçin Gerekli Uygulamalar

Bu sayfamızın konusu araç için gerekli uygulamalar listemizde yer alan programlar ile günlük yaşamınızı kolaylaştıran ve her otomobil kullanıcısının hoşuna gidecek çalışmalara yer verdik.

Hızla gelişen teknoloji sayesinde günümüzde birçok kullanıcı, mobil uygulamalar kullanarak işlerini son derece kolay ve bir o kadar da pratik bir şekilde yapabilmektedir.

Kimi kullanıcılar finansal işlemleri için mobil uygulamaları kullanırken, kimi kullanıcılar ise otomobilleri için söz konusu uygulamaları tercih etmektedir.

Peki Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz araba için mobil uygulamalar nelerdir?

Otomobil kullanıcıları tarafından merak edilen ve son dönemlerde oldukça fazla araştırılan bu sorunun cevabını dilerseniz gelin birlikte detaylı bir şekilde inceleyelim.

En İyi Araç İçin Gerekli Uygulamalar Listesi

Otomobil kullanıcıları, mobil uygulamaları kullanarak son derece kolay ve pratik bir şekilde işlerini yapabilmektedir. Bazı kullanıcılar söz konusu uygulamaları yakıt takibi için kullanırken, bazı kullanıcılar ise servis takibi için kullanmaktadır. Dilerseniz araçlar için gerekli uygulamalar listemizi gelin detaylı olarak birlikte inceleyelim.

Drivvo

Drivvo şirketi tarafından geliştirilen özel uygulama sayesinde otomobil kullanıcıları, araçları ile ilgili her şeyi detaylı ve pratik bir şekilde takip edebilmektedir.

Yakıt takibinden, araç giderlerine kadar her şeyi takip edebileceğiniz bu uygulama sayesinde otomobilin kontrolünü tamamen elinize alabilirsiniz. Dilerseniz aşağıda bulunan linki kullanarak, mobil uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirebilir ve deneyebilirsiniz.

Drivvo uygulamasını yüklemek için tıklayınız.

Fuelio

Sygic şirketi tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz dönemlerde piyasaya sürülen mobil uygulama sayesinde kullanıcılar, yakıt takibi yapabilecek ve olası maliyetleri detaylı bir şekilde hesaplayabilecek.

Son dönemin en popüler otomobil uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirmek için aşağıda bulunan bağlantı seçeneğine tıklayabilirsiniz. Fuelio uygulamasını yüklemek için tıklayınız.

Obd Mary

Son dönemin en başarılı otomobil uygulamalarından biri olan Obd Mary sayesinde aracınızın arızasını son derece kolay ve pratik bir şekilde tespit edebilirsiniz.

Söz konusu uygulamadan yararlanmak için Bluetooth bağlantısına veya Wi-Fi adaptörüne sahip olmanız yeterli olacaktır. Mobil uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirmek ve denemek için, aşağıda yer alan bağlantı seçeneğine tıklayabilirsiniz.

Obd Mary uygulamasını yüklemek için tıklayınız.

Motordata OBD Uygulaması

Motordata OBD uygulaması sayesinde aracınızda meydana gelen arızaları tespit edebilir, tespit edilen hataları onarabilirsiniz. Ayrıca onarım işleminden sonra yanan Check Engine arıza işaretini de söz konusu uygulama sayesinde söndürebilirsiniz. Uygulamayı aşağıda bulunan bağlantı seçeneğine tıklayarak indirebilirsiniz.

Motordata OBD uygulamasını yüklemek için tıklayınız.

MTV Hesaplama Uygulaması

Logo yazılım şirketi tarafından geliştirilen mobil uygulama sayesinde son derece kolay bir şekilde MTV hesaplaması yapabilirsiniz.

MTV hesaplamasını oldukça kolay bir şekilde yapabilmek için aşağıda yer alan bağlantı seçeneğine tıklayabilir ve söz konusu uygulamayı yükleyebilirsiniz.

MTV Hesaplama uygulamasını yüklemek için tıklayınız.

Araç İçin Gerekli Uygulamalar
Araç İçin Gerekli Uygulamalar

Kontrol Ediliyor

en iyi android oyunlar

En İyi Android Oyunları 2020

Cep telefonları artık sadece asgari ihtiyaçları gidermek değil, vakit geçirmek ve eğlenmek isteyenler için de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir